bakteriye hayır yeşiliyim ben:

-bunları giymek zorundasın!
-neden?
-herşey steril olmalı...
-pantolonumu çıkartmalı mıyım?
-çıkarmalısın.
-neden?
-çıkart.
-iyi
sonra heryer hastahane yeşili oluyor.bu yeşilin başka adı yok mu ? var steril yeşil başka adı yok mu var bakteriye hayır yeşili.
sonra görünümü salak ve aklı akıllı ve umursamaz ve asistan olan adam sordu:
-adın ne?
-gülce.
-gülcan?
-gülce.
-gülçe
-GÜL VE CE GÜLCE !(içimden gerizekalı idiot idiot dedim (post dialfalan)) ve bir kahkaha patlattım.herkes ağlamak üzereydi sanki yüzlerine bok fırlatılmış gibi duruyorlardı ve evet bunda gülünecek birşey vardı.
-neden gülüyorsun?
-ameliyathaneleri severim.
-neden?
-bebeğim bilmiyorsun ama ben adi mazonun tekiyim evde bistrü koleksiyonum var ve buraya acı çekmek için geldim hadi deş beni yavrum zaten yarım saattir bacaklarımı dikizliyorsun demek istedim ama sanane demekle yetindim.
-sende çok sinirlisin sibel,relax ol heyecanlandın mı yoksa ameliyat için ?dedi.
-evet ,sibel... bu ismin bildiği tek kız ismi olduğunu düşündüm yada ezberleyebildiği.ve ismime acı çektirmek istemedim muhatap olmadım kafasına birşey fırlatmadım. bu herif telefonla epilasyon yapılabileceğine inanan tiplerdendi.hadi şaşırt beni :
ameliyathaneye girdim ve piercing yaptırdığım güne sövdüm.
sonra sırasıyla acı çektiğim tüm anları düşündüm bu onların yanında devede pipi kalıyordu .
ağda yapıyordum,sıçmaya çalışıyrodum sonra büyük bir diş ameliyatı geçirmiştim ,yaramaz bi çocuk olarak vücudumun bilimum yerlerinde dikişler vardı piercing yaptırmıştım(aklıma sıçıyım) sonra bir kere 1,5 kiloluk fotoğraf makinemi ayak küçük parmağıma düşürmüştüm ki bu hafife alınamaz bir acıydı elim araba kapısına sıkışmıştı hala nasılbu kadar güzeller anlamıyorum:P arabaya ben çarpmıştım. e? bu iş pek zor olmayacak güzelim dedim kendime.
-sibel şimdi ameliyat masasına yat ve kıpırdamamaya özen göster lütfen dedi.
-dua et yanımda yöremde fırlatılacak bir halt yok seni zurna demeliydim.sibel ismini sevmem bile hatta orda gülce ismiyle ilgili ansiklopedik bilgi verip iyi bir nutuk çekebilirdim ona ama daha önemli işlerim vardı. acılarım gibi
sonra bir asistan daha geldi cinsiyeti diğerinden farklıydı.(Havuz problemlerini severim):
-korkma sünnet gibi bişey dedi
- Ben bugün sünnet oluyorum ANNE. duygularımı acık ucundan kestiriyorum .sorma lokal bu işler öyle lokal ki öyle temiz öyle steril öyle anlamsız öyle vıcık vıcık.Bir sonraki hedefim askere göndermek onları hatta mürüvetinide görmek lazım duyguların yoksa ölünmez ANNE.
-ne okuyorsun sibel ?
-lise.
-hangi lise?
-özel lisede okuyorum ama fen lisesi kazandım burslu burslu .bana öyle gerizekalı baba parası yiyen gibi bakmazaten kafanı kırmamak için kendimi zor tutuyorum güzelim demeliydim ama demedim.ona neydiki?diktiğimin asistanı.bunlar tehlikeli şeylerdi yanlız.bayıldığın an hayatın onların ellerinde hatta hayatından fazla şeyin.
doktorum manyağın tekiydi.yüzlerce kez piercingin zararlarından bahsetti.ameliyat yapıyordu ve bundan para kazanıyordu. benim kıkırdağım benim dalağım böbreğim kemiğim aksonlarım idrar kesem hepsinin iflas etmesi için dua ediyor olmalıydı. para herşeydir. ama onun satın alamayacağı şeyler vardır geri kalanlar için mastır kart.
hiç bir şey olmadı . çok iyiydi . mükemmeldi. hala yaşıyorum. doktorum raporumu imzalamadı.telefonum çalındı. ne güzel. hadi hep beraber ağlayalım. sonra başım döndü sonra çok güldüm krizlerim beni ağlattı.

2 yorum: